Rita Ora shfaqet plot stil në fotosesionin e ri per ‘Prada’ dhe ‘Miu Miu’

24 Maj, 2021 - 7:27 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka pozuar për fotosesionin e ri të markave  ‘Prada’ dhe ‘Miu Miu’, shkruan KultPlus.

Në fotografitë e postuara në rrjetin social Instagram Ora duket mjaft tërheqëse teksa shfaq dhe rrobat interesante dhe plot stil të këtyre dy markave.

Këngëtarja për momentin gjendet në Australi ku dhe është gjyqtare në ‘The Voice Australia’./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme