займ на карту онлайн потребительский кредит

Shqiptari Marko Caka, në videoklipin e artistëve J Balvin dhe Anitta (VIDEO)

20 Nëntor, 2017 - 7:45 pm

Këngëtari i famshëm kolumbian J Balvin, i cili ka sjellë hite të mëdha verore, ka lansuar kësisoj edhe hitin e tij më të ri.

“Down Town” titullohet kënga më e re, në bashkëpunim me këngëtaren e suksesshme braziliane Annita.

Në videoklip paraqitet edhe shqiptari Marko Caka. Aktori shihet në krah të dy këngëtareve në skenat e nxehta dhe në lojërat e fatit të kazinos, skena që ngjasojnë me historinë e Toni Montanës, ku mania për paranë shtyn të bësh gjithçka, shkruan KultPlus.

Video DOWN TOWN ya!! Now !!! @anitta

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on

Sipas Cakës është privilegj i madh të jesh lider kryesor në videoklipin e dy këngëtarëve më të suksesshëm latin dhe me famë botërore, Anita dhe J Balvin. / KultPlus.com

Të ngjajshme