Shqiptarja Ava Max performon në emisionin e James Corden (VIDEO)

2 Shkurt, 2019 - 11:29 am

Shumë prej nesh ndoshta nuk e kanë njohur, por ajo me vetëm një këngë arriti të krijojë imazhin e saj të veçantë në muzikën botërore.

Është shqiptar, dhe emri i saj artistik është Ava Max. Madje, atë e ftoi Bebe Rexha në një postim në Twitter kur kërkoi prej saj, Dua Lipës dhe Rita Orës që të gjitha ta bëjnë një bashkëpunim  muzikor.

E derisa këngën “Sweet but Psycho” ajo e realizoi në gushtin e vitit 2018-të, paraqitjet e para live i ka pasur tek këtë javë, në disa emisione televizive në Amerikë.

Të ndjehemi krenarë me shqiptaren Ava Max, dhe me këto performanca fantastike. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme