Taylor Swift i jepet roli më i madh në karrierën e saj deri më tani

23 Korrik, 2018 - 10:00 pm

Taylor Swift i është dhënë roli në një version të ekranit të madh të muziklit “Cats”, çka edhe do të jetë roli më i madh në karrierën e saj deri më tani.

Këngëtarja 28 vjeçare e hitit “Look What You Made Me Do” do të bashkohet me këngëtarin dhe aktoren Jennifer Hudson, fituese e çmimeve Oskar, prezantuesin James Corden dhe aktorin veteran britanik Ian McKellen në film.

Kompozitori Andrew Lloyd Webber nga “Cats”, bazuar në një libër të poezive nga T.S. Eliot, u paraqit së pari në Londër në vitin 1981 dhe është shfaqur në mbarë botën, raporton Express në KTV.

Versioni i filmit është një prodhim i Working Title Films./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme