Veshjet më të bukura në ditët e para në Coachella 2018

Prill 15, 2018 - 1:00 pm

“2018 Coachella Valley Music and Arts Festival”, ka nisur përsëri.

Këtë vit, nisi me datë 13 prill dhe do të zgjasë deri më 22 prill.

Festivali i muzikës pritet të mbahet në Empire Polo Club, Indio, California, SHBA.

Më poshtë, gjeni disa nga veshjet më të bukura të përzgjedhura nga revista e modës Elle. Veshje këto në ditët e para të festivalit./ KultPlus.com

Të ngjajshme