“Ylli e Hana” zbresin në këngën e Genc Prelvukajt (VIDEO)

6 Janar, 2019 - 4:26 pm

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, po vazhdon të sjell pa ndalur projekte të reja, ndërsa tashmë vec ka startuar vitin 2019 me një super këngë, shkruan KultPlus.

Me një melodi të lehtë dhe tejet të bukur, e ku shkrihen vargjet e mrekullueshme të shkruara nga vet artisti, kjo këngë padyshim që do të jetë një hit i radhës.

Kënga vjen e realizuar bashkë me videoklip e që në fokus ka artistin i cili i këndon dashurisë, e ku protagonistë të videos janë një qift shumë simpatik, Arblind Zymberi dhe Greta Hazyri.

Video e cila është e mbushur me emocione, është realizuar nga Black Fish Entertainment. /KultPlus.com

https://www.youtube.com/watch?v=G1-yzfUc6p4

Të ngjajshme