Ambasada e USA në Tiranë uroi Vitin e Ri me këtë video, sivjet kërkojnë ndihmë nga qytetarët (VIDEO)

Ambasada e Amerikës në Tiranë, vitin e kaluar e pati realizuar një video shumë interesante për festën e Viti të Ri.

Në këtë video, mori pjesë i gjithë stafi i kësaj ambasade në Tiranë, ku kënduan këngën “Ja na erdhi Viti i Ri”, shkruan KultPlus.

Kësisoj, kjo ambasadë sivjet kërkon ndihëm nga qytetarët.

“Ju kujtohet kënga jonë e vjetshme “Ja na erdhi Viti i Ri? Po mendojmë për një tjetër këngë dhe duam sygjerimet tuaja. Çfarë kënge duhet të këndojmë këtë vit?”, kanë shkruar në rrjetin social Facebook, nga Ambasada e Amerikës në Tiranë./ KultPlus.com