Atletet me flamurin kombëtar janë lansuar nga ky brend botëror (FOTO)

“Sa e mrekullueshme është që të keni afër jush atdheun dhe të sjellni dashurinë tuaj në botë”, është mesazhi i këtij brendi të njohur botëror, me rastin e lansimit të atleteve me flamurin kombëtar shqiptar, shkruan KultPlus.

Bëhet fjalë për brendin “Love the World”, të cilët kanë lansuar këtë seri të atleteve.
Me lansimin e kësaj serie tashmë të gjithë adhuruesit e atleteve kanë mundësi që të kenë edhe një palë sosh me flamurin kombëtar shqiptar. Brendi poashtu ka njoftuar se me rastin e loansimit ka edhe zbritje./KultPlus.com