Së shpejti publikohet bashkëpunimi i Camila Cabello dhe Ed Sheeran

Camila Cabello dhe Ed Sheeran po bëhen gati ta publikojnë bashkëpunimin e radhës.

Ylli i hitit “Senorita” e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ti informuar fansat me hollësitë rreth këngës së saj të ardhshme, “Bam Bam”, e cila vjen në bashkëpunim me kantautorin e famshëm britanik, Ed Sheeran.

Kënga lansohet më 4 mars një ditë para ditëlindjes së 25-të të Cabellos.

“Bam Bam lansohet më 4 mars në bashkëpunim me Ed Sheeranin, një prej njerëzve dhe artistëve të mi të preferuar. Po ashtu, një ditë më herët e kam ditëlindjen kështu që do të jetë festë e dyfishtë” shkruhej në postimin e këngëtares.

“Bam Bam” është kënga e re e Camilas e cila vjen pas hiteve, “Don’t Go Yet” dhe “Oh Na Na”, të cilat janë pjesë e albumit të saj të tretë si solo këngëtare të titulluar, “Familia”. Ende nuk është bërë e ditur data e publikimit të këtij incizimi por fansat po e presin me padurim. / KultPlus.com