Bashkim Kërqeli performon sonte në Rockuzinë

Gjilanasi Bashkim Kërqeli i cili ishte edhe pjesëmarrës në The Voice of Albania e ku performancat e tij të shkëlqyera bënë që ai të komentohet si një zë shumë i veçantë në muzikën Rock, sonte një performancë të tillë do të keni mundësi të dëgjoni në Rockuzinë, përcjellë KultPlus.

Bashkim Kërqeli do të performojë sonte në Rockuzinë, përderisa Rinor Ukeimeri do të jetë në kitarë dhe Faton Aliu – Cajon. Performanca e tyre nisë në ora 21:00. / KultPlus.com