Bebe Rexha vishet si plakë dhe flet shqip për të bërë shaka (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar një video qesharake në Instagram, përmes së cilës tregon se si e kalon kohën e lirë, shkruan KultPlus.

Në këtë video ajo është e veshur si plakë, përderisa flet shqip.

“Ja çfarë bëj në kohën time të lirë. Po, kjo jam unë e veshur si plakë dhe duke folur shqip”, ka shkruar ajo në Instagram./ KultPlus.com

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on