Bebe Rexha dhe Dua Lipa takohen bashkë (FOTO)

Bebe Rexha dhe Dua Lipa, dy artistët e famshme shqiptare, janë takuar bashkë.

Kjo nuk është hera e parë që ato takohen. Për herë të parë ato u panë bashkë në tapetin e kuq të eventit Billboard Music Awards 2018 që u mbajt në Las Vegas, shkruan KultPlus.
https://www.instagram.com/p/BmBs7ldHp64/?taken-by=beberexha
Por takimet ata tashmë i kanë më të shpeshta. Bebe sapo ka publikuar një fotografi krah Dua Lipës ku të dyja duken për mrekulli.

Bebe Rexha dhe Dua Lipa dy këngëtare që po pushtojnë skenat ndërkombëtare. / KultPlus.com
https://www.instagram.com/p/BmBs7ldHp64/?taken-by=beberexha

Some nights you dance with tears in your eyes

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on