DJ i njohur gjerman sjell versionin remix të hitit të Elvana Gjatës

Cover të ndryshëm janë realizuar nga hitet e Elvana Gjatës, mirëpo së fundi një version i publikuar nga një DJ gjerman dhe një këngëtar shqiptar, ka marrë vëmendjen e publikut, shkruan KultPlus.

Bëhet fjalë për artistin shqiptar Benny Bee dhe DJ Prod Lenox, të cilët kanë sjellur versionin remix të këngës ‘Gjërat kanë ndryshuar’, të interpretuar më parë nga Elvana Gjata.
Kujtojmë që Benny Bee ka paralajmeruar para disa ditësh projektin me të ri në bashkëpunim me producentin e njohur gjerman, Marco.

Lajmin e ka bërë të ditur Benny Bee përmes një postimi në llogarinë e tij personale në Instagram. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/B-FX_aEoB8i/?utm_source=ig_web_copy_link