Gashi befason fansen me bluzë me shqiponjë, ajo bën reagimin epik (VIDEO)

 

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, është kthyer në një emër shumë të dëgjuar dhe të suksesshëm. Fansat e tij i përkasin grupmoshave të ndryshme  dhe së fundmi reperi ka publikuar në profilin e Instagramit një video që paraqet reagimin e paparë të një fanseje pasi ka marrë një dhuratë të dizejnuar nga ai.

Vogëlushja  ka marrë një bluzë të markës së Gashit, aty lexon emri i tij në njërën anë dhe në anën tjetër është një shqiponjë e madhe e cila përfaqëson origjinën shqiptare të reperit.  Vajza kur merr dhuratën fillion të kërcej e të bërtas nga gëzimi duke mos i besuar syve.