Dumoshi nesër ndanë çmimet vjetore për kinematografi

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi gjatë ditës së nesërme do të ndajë çmimet vjetore për kinematografi, shkruan KultPlus.

Nëpërmjet një komunikate për media është bërë e ditur se ndarja e çmimeve do të bëhet në kabinetin e ministres Dumoshi në orën 10:00.

“Nesër (e enjtë, 01.10.2020, ora 10:00 ) Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të ndajë çmimet vjetore për kinematografi”, thuhet në njoftim./ KultPlus.com