Fitim Sopjani shndërron fshatin e Janjevës në vend lufte për Counter Strike (VIDEO)

Krijuesi i videove, Fitim Sopjani, ka realizuar një video animacion nga fshati Janjevë i komunës së Lipjanit.

Një pjesë të fshatit Janjevë, e ka bërë të duket si reale lojën e Counter-Strike. Vlen të ceket fakti se ky vend shpesh është përmendut për ngjashmërinë me vendin e njohur CS Italy nga kjo lojë.

Video lojëra Counter Strike ishte dhe vazhdon të mbetet njëra nga video lojërat më të luajtura nga të rinjtë në internet. / KultPlus.com

Counter Strike në jetën realeMapi cs_italy

Gepostet von Fitim Sopjani am Donnerstag, 17. September 2020