Dua Lipa sjell klipin e versionit ‘live’ të këngës ‘Don’t Start Now’ (VIDEO)

Nëntorin e vitit të kaluar Dua publikoi klipin e këngës ”Don’t start now”, këngë kjo që numëron miliona klikime në kanalin e Youtube, shkruan KultPlus.

Kënga u dëgjua shumë dhe u pëlqye edhe nga fansat e këngëtares.

Ndërsa, sot, Dua ka sjellur një version tjetër të kësaj këngë. ”Don’t start now” vjen në versionin ‘live’, por me videoklip.

Bashkangjitur gjeni videon e këngës. / KultPlus.com