Dëgjojeni këngën fituese të “Këngës Magjike” 2017-të (VIDEO)

Me muzikë të Kledi Bahitit e tekst të Olti Currit, “E çmendur”, u shpallë mbrëmë kënga më e mirë e Festivalit “Kënga Magjike” 2017-të.

“E çmendur”, u këndua nga Anxhela Peristeri, dhe ishte kënga më e votuar në këtë festival. Peristeri u vlerësua mjaft shumë edhe për vokalin e saj ku i jepi jetë kësaj kënge.

Po e sjellim videon ku Peristeri këndon “E çmendur”: