Mira Konçi dhe Faton Macula publikojnë këngën ‘Era’

Vokalistja Mira Konçi dhe kitaristi, Faton Macula kanë ndarë me publikun këngën e tyre të re.

Konçi dhe Macula kanë sjellur një version të veçantë të këngës së grupit ‘Gjurmët’, ‘Era’ përcjell KultPlus.

“Më në fund është këtu,  

Shumë i lumtur me nda me ju këtë kangë me këtë artiste shumë të veçantë, shpresoj t’ju pelqejë” – ka shkruar Macula në Facebook./KultPlus.com