BimBimma e ErgeNR i këndojnë Prishtinës (VIDEO)

Dy reperët prishtinas, BimBimma dhe ErgeNR, kanë publikuar projektin e tyre më të ri dedikuar kryeqytetit.

“038” titullohet kënga për të cilën ata bashkëpunuan me StrikeBeatz.
Në videoklipin e kësaj kënge shihen edhe tifozët e Prishtinës “Plisat”./ KultPlus.com