Rita Ora pozon për çantat e markës së njohur ndërkombëtare ‘Fendi’

Pak ditë pasi paralajmëroi se është rikthyer në studio për të vazhduar më inçizimin e këngëve të saj, Rita është bërë imazh i brendit të njohur ndërkombëtar ‘Fendi’, përcjellë KultPlus.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft tërheqëse në rrjetet sociale, ku ndër të tjerash ka reklamuar edhe çantat e reja të markës së njohur “Fendi”.

E veshur me një xhup të bardhë dhe me flokët bionde të kapura lart, Rita dukej tejet tërheqëse, ndërsa mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit.

Ajo është fytyra e përzgjedhur promovuese e shumë brendeve të njohura si: “Thomas Sabo”, “Deichmann”, “Miu Miu”, etj. / KultPlus.com