‘Can they hear us’ nga Dua Lipa, kolonë zanore në filmin ‘Gully’

Kënga e Dua Lipës, ”Can they hear us” është përzgjedhur të jetë kolonë zanore në filmin ”Gully”, përcjell KultPlus.

Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtarja, e cila shpërndau posterin e këtij filmi në llogarinë e sa në InstaStory.

Ajo ka treguar se gjatë karantinës ka shkruar një këngë të titulluar “Can They Hear Us” e cila do të jetë një nga këngët e kolonës zanore të filmit “Gully”.

Kolona zanore e filmit nga Nabil Elderkin do të ketë edhe këngë nga artistët të tjerë si : 21 Savage, Don Toliver, 2Chaninz, Buddy, Miguel, Snoh Aalegra, Choolboy Q dhe Ty Dolla Sign.

Kolona zanore pritet të lasohet në platformat online më 8 qershor të këtij viti. / KultPlus.com