Nisin xhirimet e filmit “Gdhend emrin tënd duke shkatërruar” (FOTO)

Fillojnë xhirimet e filmit dokumentar “Gdhend emrin tënd duke shkatërruar”, me skenar të Ervin Lera dhe regji të Parid Andoni, shkruan KultPlus.

Ky film vjen nën prodhimin e Shtëpisë Kinematografike Filter Film. Ndërsa është financuar nga Qendra Kombëtare e Kinematografisë./ KultPlus.com