Beyonce lanson linjën e re të këpucëve, ‘Icy Park’ (VIDEO)

Mbretëresha e muzikës pop, prezantoi trailerin për ‘Icy Park’, linjën e re të këpucëve nga Ivy Park dhe Adidas, përcjell KultPlus.

Pjesëtar të videos paralajmëruese ishin Hailey Bieber, reperi Gucci Mane dhe Kaash Paige. Shumica e mbathjeve duket se janë në ngjyrë të bardhë, për aq sa shihet në videon paralajmëruese.

Përveç Beyonce-s edhe këngëtarja e njohur Rihanna gjithashtu duket tërësisht e përqendruar në linjat e saj të veshjes, grimit dhe kujdesit ndaj lëkurës më shumë se në muzikë. / KultPlus.com

Robin Harper in a look from the Ivy Park Collaboration with Adidas.