Bebe Rexha së shpejti sjellë videoklipin e këngës “I’m A Mess”

Bebe Rexha i është përveshur punës për të sjellë videoklipin për këngën “I’m A Mess”, shkruan KultPlus.

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka vendosur që këngës “I’m A Mess” t’i realizojë edhe videoklip.

Ajo përmes një postimi në instagram ka ndarë me miqtë e saj një foto gjatë realizimit të videoklipit duke mos treguar më shumë detaje.

I’m a mess. I’m a loser. I’m a hater. I’m a user. #ImAMess #MusicVideo

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Kënga “I’m A Mess” deri tani ka arritur mbi 22 milion klikime në YouTube dhe është pjesë e këngëve të albumit “Expectations”./KultPlus.com