Era Istrefi prezanton vetën dhe Prishtinën në ‘Hollywoodlife’ (FOTO)

Era Istrefi sot u prezantua në Instastory të ‘Hollywoodlife’.

Gjatë kësaj paraqitjeje ajo ka treguar shumëçka rreth vetës dhe qytetit të saj të lindjes, Prishtinës.

Ajo e fillon ditën me një mëngjes të thjesht shqiptar, ku prezanton ajvarin si ushqim tradicional, shumë të shijshëm.

‘Ky është ajvari është i përgatitur në kushte shtëpie dhe ka një shije të mrekullueshme’, ka thënë ajo.

Me veturën e saj luksoze ajo fillimisht ka shkuar në palestër, dhe më pas ka shëtitur rrugëve të Prishtinës.

Më pas ajo ka prezantuar menaxherin e saj, Faton Shoshin.

Derisa në fund ka treguar se nuk mund të ‘jetojë’ pa ushqimin e saj të preferuar ‘Risoto’. / KultPlus.com