Rita Ora ndan një foto të vjetër me Jennifer Lopez-in për ditëlindjen e saj

 

Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen e saj dhe mbush plot 51 vjet. Për dikë mund të tingëllojë i çuditshëm ky numër dhënë faktin se sa në formë duket ylli botëror.

Ndër urimet e shumta që ajo pranoi, ishte edhe urimi i Rita Orës.

Me një foto të përbashkët që ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram, Rita Ora shkruan, “Urime ditëlindjen”.

Fotoja është shkrepur në “Billboard Music Awards” në vitin 2015. /KultPlus.com

BEVERLY HILLS, CA – JANUARY 11: (L-R) Model Cara Delevingne, designer Georgina Chapman, entertainer Jennifer Lopez and singer Rita Ora attend The Weinstein Company & Netflix’s 2015 Golden Globes After Party presented by FIJI Water, Lexus, Laura Mercier and Marie Claire at The Beverly Hilton Hotel on January 11, 2015 in Beverly Hills, California. (Photo by Jeff Vespa/Getty Images for TWC)