Kastro Zizo publikon albumin ‘Karantina’ (VIDEO)

Ka ardhur me album të ri, kushtuar kohës ku po  jetojmë, pra, në periudhën e pandemisë.

Kastro Zizo pas mesnatës publikoi albumin e tij  të ri me titull “Karantina”

Këngëtari, në këtë album erhdi krejt ndryshe nga ato projekte që kemi dëgjuar prej tij më parë, ndërsa albumi përmban 6 këngë.

“Krantina”, “The Boss”, “Dunk in love”, “Kuleta”, “Lemon” dhe “Ata”, janë titujt e këngëve të “Karantinës”.

“Karantina” u publikua në të gjitha plaftormat muzikore dhe erdhi në basgkëpunin me Vinsmoker.

Më poshtë mund t’i dëgjoni këngët e albumit të ri të Kastro Zizos dhe Vinsmoker. / KultPlus.com