Kënga e re e Taylor Swift mposht hitin “Despacito”

Kënga e re e Taylor Swift, “Look What You Made Me Do”, ka mposhtur hitin “Despacito” të Luis Fonsit dhe Daddy Yankeet.

“Desapcito” ishte e para në top listën e singllëve në SHBA për 16 javë reshtë, ndërsa tani në krye të kësaj liste është kënga e re e Swift.

“Look What You Made Me Do” është pritur shumë mirë nga publiku, ku për tre ditët e para ajo ka arritur mbi 100 milionë klikime ndërsa tani i ka mbi 231 milionë klikime.

Videoklipi i kësaj kënge të këngëtares 27 vjeçare thuhet se ka të fshehura disa mesazhe, si për Kanye Westin, Kim Kardashianin, Katy Perryn dhe ish të dashurin e saj Calvin Harris. / KultPlus.com