Era Istrefi paralajmëron diçka të re

Era Istrefi ka bërë një status mbrëmë në rrjetin e saj social, nëpërmjet të cilit i ka përgatitur fansat që të presin diçka nga ajo.

“Waiting for the Friday like”, ka shkruar Era.

Për më tepër kureshtja është rritur pasi që Era ka pozuar nga studiot e produksionit të njohur, pjesë e të cilit është ajo, Ultras Record.

Era para disa dite kishte paralajmëruar se do të sjell një super këngë që do ta lansojë gjatë muajve të vjeshtës.

Është thënë se kënga e re e Erës do të jetë më ritmike dhe dallon shumë prej këngës së saj të mëparshme që këngëtarja e kishte lansuar para disa muajve, Redroom, që anonte më shumë nga baladat, shkruan GazetaExpress./ KultPlus.com