Kënga e Argjentina Ramosaj do të jetë kolonë zanore e filmit “River”

Argjentina Ramosaj ka bërë të ditur se kënga e saj e re “Who Am I” do të jetë kolonë zanore e filmit “River”, që pritet të publikohet së shpejti.

“Who Am I” përveçse është kënga ime e fundit, do të jetë edhe në kolonën zanore të filmit River, të kompozuar nga Rona Kastrioti”, ka shkruar Argjentina në një postim në Instagram.

“River” është një film i zhanrit thriller-psikologjik, i cili ka në qendër historinë e një vajze, që pasi u zhduk për 1 javë pas një udhëtimi në këmbë është në dyshim mes asaj çfarë është reale dhe ëndërr.

Regjisorja dhe skenaristja e filmit është Emily Skye, ndërsa në të luajnë Mary Cameron Rogers dhe Alexandra Rose. / KultPlus.com