Digjet një konvikt i studentëve në Prishtinë, zjarrfikësit në vend ngjarje

Para pak minutash është djegur podrumi i konviktit numër 3 në Prishtinë.

Për shkak të zjarrit janë larguar të gjithë studentët banues të këtij konvikti. Sipas informacioneve nuk ka të lënduar përveç dëmeve materiale.

Zjarrfikësit dhe Policia janë në vend ngjarje./ Insajderi / KultPlus.com