Alban Skenderaj publikon këngën “Lea”

Këngëtari shqiptar, Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Lea”, shkruan KultPlus.

Kënga është krijuar nga Alban Skenderaj e Lorenc Aliaj. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet këngëtari, kurse miksimin dhe masterzimin e ka bërë Lorenc Aliaj.

Në videoklipin e këngës shihet edhe këngëtari alban Skenderaj dhe bashkëshortja e tij, Miriam Cani./ KultPlus.com