Reperi Snoop Dogg dëgjon këngën e njohur shqipe ‘M’i dhe flakë mallit tim’ (VIDEO)

Para dy vitesh, kënga e njohur shqipe ‘M’i dhe flakë mallit tim’ erdhi një version më ndryshe nga Luana Vjollca dhe Bujar Qamili, shkruan KultPlus.

Kënga u dëgjua dhe u pëlqye shumë nga publiku shqipfolës, mirëpo kush do ta mendonte se kjo këngë do të dëgjohej edhe nga reperi i famshëm amerikan, Snoop Dogg.

Snoopdog ka realizuar ditën e djeshme një video live në Instagram dhe është kapur nga fansat duke dëgjuar pikërisht këtë këngë.
Një nga ndjekësit e Luanës ka arritur të kap momentin e papritur i cili është ndarë më pas në Instastory dhe nga vetë moderatorja dhe këngëtarja shqiptare. / KultPlus.com

Kur MC Kresha mahnit me interpretimin e këngës “M’i dhe flakë mallit tim” (VIDEO)

Reperi Mc Kresha prin në listën e reperëve më të dëgjuar shqiptar, duke numëruar hite-këngësh të stërdëgjuara nga publiku, shkruan KultPlus.

Krahas talentit të tij në zhanrin rep, në një interpretim të tij në emisionin “Oxygen”, ai ka dëshmuar se talenti e muzikaliteti i tij shkon përtej kësaj. “Mi dhe flake mallit tim”, është dëgjuar mjaft shumë nga këngëtari Bujar Qamili, ndërsa Mc Kresha ka sjellë po ashtu një version të shkurtër, por të mahnitshëm të kësaj kënge, duke e popullarizuar edhe më shumë./ KultPlus.com