Mini-seriali ‘Beni’ i inspiruar nga Mr Bean, fillon të hënën në GjirafaVideo

Beni’, një njeri shumë i veçantë, por njëkohësisht edhe shumë i çuditshëm, i prodhuar nga GjirafaStudios do të fillojë të hënën.

Beni spjegohet si i pafajshëm, zemërmirë dhe ndonjëherë i pafat. Aventurat e tij janë të komplikuara dhe me plot humor. Ky mini-serial është i inspiruar nga Mr. Bean.

Premiera ekskluzive “Beni” fillon të Hënën në ora 20:00, në GjirafaVideo. / KultPlus.com

https://video.gjirafa.com/serialibeni/beni-teaser