Naomi Campbell publikon prapaskenat e xhirimit të një videoklipi me Michael Jacksonin (VIDEO)

Michael Jackson edhe pse ka ndërruar jetë para nëntë vjetëve, vazhdon të jetë pjesë e rubrikave rozë ndërkombëtare.

Këngëtari amerikan konsiderohet si një ndër artistët më të mëdhenj të muzikës Pop dhe për këtë ka marrë epitetin e Mbretit.

Një ndër këngët më të famshme është edhe Closet, ku në video paraqitet super modelja amerikane, Naomi Campbell.

Kjo e fundit tashmë gjatë ditës së sotme ka publikuar disa sekuenca të shkurta të videos, duke kujtuar edhe këngëtarin e ndjerë.
https://www.instagram.com/p/Bmcs_jmH0Iq/?taken-by=naomi
“Prapa skenave të xhirimeve. Më mungon Michael Jackson”, ka shkruar 48-vjeçarja ndër të tjerash në llogarinë personale të Instagramit.

Gjersa albumet e këngëtarit që jetoi 51 vjet ende janë ndër më të shiturat anembanë planetit tokë.

Ndryshe, modelja po vazhdon që të paraqitet herë pas here në sfilata të ndryshme botërore. /KultPlus.com
https://www.instagram.com/p/Bmc6NEAnUbN/?taken-by=naomi