Neki Emra publikon këngën “Papritmas”

Këngëtari Neki Emra ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Papritma”. Në videoklipin e kësaj këngën mund të shihni edhe aktorë të njohur, shkruan KultPlus.

Aktorët: Ariola Demiri, Mevlyd Osmani dhe Suzana Ajeti, janë pjesë e videoklipit të këngës “Papritmas”.

Kompozimin por edhe tekstin e kësaj këngë e ka bërë vet Neki Emra orkestrim e ka bërë Florent Boshnjaku. Videoklipi është punuar nga kompania ASHA./ KultPlus.com