Neymar në ‘La Casa de Papel’

Neymar bën realitet një prej ëndrrave të tij, shfaqjen në Netflix. Sulmuesi brazilian që është në pritje të një zgjidhje për të ardhmen e tij përsa i përket aspektit futbollistik, është shfaqur në dy episode të serialit të njohur spanjoll ‘La Casa de Papel’ që është pjesë e programeve të Netflix.

Futbollisti nuk e fshehu entuziazmin e tij dhe menjëherë iu drejtua rrjeteve sociale për ta ndarë atë me fansat e tij.

‘Ia dola të bëj realitet ëndrrën time që të jem pjesë e serialit tim të preferuar. Tani mund ta ndaj personazhin tim, Joao, me ju të gjithë! Faleminderit “La Casa de Papel” – shkruante Neymar në postimin e tij.

Neymar bën realitet një prej ëndrrave të tij, shfaqjen në Netflix. Sulmuesi brazilian që është në pritje të një zgjidhje për të ardhmen e tij përsa i përket aspektit futbollistik, është shfaqur në dy episode të serialit të njohur spanjoll ‘La Casa de Papel’ që është pjesë e programeve të Netflix.

Futbollisti nuk e fshehu entuziazmin e tij dhe menjëherë iu drejtua rrjeteve sociale për ta ndarë atë me fansat e tij.

‘Ia dola të bëj realitet ëndrrën time që të jem pjesë e serialit tim të preferuar. Tani mund ta ndaj personazhin tim, Joao, me ju të gjithë! Faleminderit “La Casa de Papel” – shkruante Neymar në postimin e tij.

Rita bashkë me Hamilton dhe Neymar

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është parë në shoqërinë e yllit të PSG-së, Neymarit dhe pilotit të Formula 1, Lewis Hamilton.

Rita ishte e ftuar në ahengun e pilotit britanik, i cili po festonte fitoren e papritur në Sngapore Grand Prix të dielën, transmeton Koha.net.

Ylli i PSG-së, Neymari, postoi fotografi me Ritën dhe Hamiltonin, i cili e ka quajtur brazilianin si “vëlla nga një tjetër nënë”./ KultPlus.com