Nesër publikohet “Prisoner” e Era Istrefit (VIDEO)

“Prisoner” titullohet kënga më e re nga këngëtarja e njohur Era Istrefi. Ajo sonte ka publikuar një video të shkurtër, si paralajmërim për publikimin e këngës.

Po ashu këngëtarja Era Istrefi po arrin me sukses të ngjitet edhe në skenën ndërkombëtare. Ajo do të jetë zëri i himnit të Kampionatit Botëror, ndërsa do të këndoj përkrah artistëve të njohur Ëill Smith dhe Nicky Jam. Videoklipi i këngës “Live it Up” është paralajmëruar të dal sonte.

Kujtojmë se Era Istrefi ka arritur sukses ndërkombëtar me hitin e saj të sukseshëm “Bon bon”./ KultPlus.com