Kryeministri Haradinaj zgjedh kartolinat unike të punuara nga fëmijët me Sindromin Down

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj këtë vit ka përzgjedhur kartolinat e punuara nga fëmijët me Sindromin Down për të uruar festat e fundvitit.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome, këtë vit kam përzgjedhur kartolinat unike të punuara nga ta me shumë dashuri dhe përkushtim për festat e fundvitit.”, ka shkruara Haradinaj në Facebook. /KultPlus.com