Eminem ka publikuar versionin ‘delux’ të albumit të tij

Reperi i famshëm në skenën ndërkombëtare, Eminem ka gëzuar fansat e tij nëpërmjet ri-publikimit të albumit të tij, shkruan KultPlus.

Eminem ka sjellur versionin delux të albumit “Music to be murdered by”, e cila ka dallime nga publikimi i muajit janar.

Në versionin e ri, ai ka bashkëpunuar me reperët Dr Dre, Ty Dolla Sign dhe Skylar Gray, duke sjellur gjithsej 16 këngë për dëgjuesit e tij.

Përbrenda këtij albumi, Eminem ka lansuar edhe klipin e ri “Gnat”, e cila është një reference ndaj pandemisë.

Një të pa pritur për publikime albumesh, reperi e ka bërë edhe në vitin 2018 me “Kamikaze”. / KultPlus.com