Dua Lipa, mysafire e shfaqjes së njohur amerikane Saturday Night Live (FOTO)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, e cila po mahnitë botë me zërin e saj të shtunën e 2 shkurtit do të jetë mysafirë në shfaqjen televizive amerikane Saturday Night Live, shkruan KultPlus.

Saturday Night Live shfaqet në NBC, ndërsa lajmi është bërë i ditur nga vetë Dua Lipa dhe faqja zyrtare e SNL në Twitter./ KultPlus.com