Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Surprizat nuk kanë të ndalur nga Cineplexx, po e fillojmë muajin e festave të fundvitit me një super ofertë për të gjithë adhuruesit e filmit dhe të ekranit të madh të Cineplexx.

Cineplexx nga kjo e dielë dhe çdo të dielë të parë të muajit sjell ofertën super saver!

Ç’farë është Super Saver?

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave 5 filma të cilët mund ti shikoni me çmim për vetëm 3 euro për film.

Super Saver i parë është këtë të dielë me 3 Dhjetor.

Filmat të cilët mund ti shikoni këtë të diel me Super Saver janë:

  1. Napoleon
  2. Trolls 3
  3. 5 Nights at Freddys
  4. The marvels
  5. Ne kuader te dashurise

Mos e humbisni këtë ofertë fantastike./KultPlus.com