Rita Ora blen shtëpi të re në Prishtinë

Superylli botëror, Rita Ora, ka investuar në vendlindje.

Bukuroshja duket se është kujdesur për një shtëpi të re për të dhe familjen e saj.

Lajmin e ka konfirmuar vet babai i këngëtares, Besnik Sahatçiu, i cili ka postuar fotografi në Facebook me një përshkrim që konfirmon blerjen e shtëpisë.

“Të lumtur për shtëpinë tonë të re në vendlindjen tonë në Prishtinë”, u shpreh babai i Ritës në postimin e tij në Facebook.

Prindërit e Rita Orës si duket po qëndrojnë në Prishtinë, pasi edhe kaluan pushimet në bregdetin shqiptar në Sarandë.

Rita Ora vazhdon me angazhimet e saj, por tash si duket ajo ka një shtëpi të re në Prishtinë. /Telegrafi/KultPlus.com