Nesër do të promovohet romani “Shtëpi prej kartoni” i Roland Spahiut

Me datën 15 shkurt 2020, duke filluar nga ora 18:00, në hapësirat e Librarisë “Altera” në Prizren, do të bëhet përurimi i romanit “Shtëpi prej kartoni” të shkrimtarit Roland Spahiu, shkruan KultPlus.

Kjo ngjarje do të realizohet me pjesëmarrjen e studiuesve të kritikës letrare nga Tirana, Prishtina e Prizreni.

Romani “Shtëpi prej kartoni” është botuar nga Botimet Altera dhe është libri pestë i Roland Spahiut. /KultPlus.com