Beyonce promovon partneritetin me ‘Tiffany & Co’, shkëlqen në veshjet me ngjyrë të zezë dhe ari (FOTO)

Fansat e Beyonce u trajtuan me një sërë postimesh të reja të premten teksa këngëtarja shfaqi një numër fotografish në rrjetin social Instagram.

Artistja pothuajse 41-vjeçare, ka veshur kombinime të ndryshme të veshjeve të zeza dhe ari në foto dhe video për partneritetin me kompaninë Tiffany’s, transmeton KultPlus.

Ajo u pa në pjesë të shumta diamanti, si dhe bizhuteri ari teksa kënga e saj “Summer Renaissance” luante në prapvijë të klipeve.

Thjeshtësia dramatike u frenua në fotosesionet, të cilat shfaqën Beyoncen në materiale të zeza moderne.

Në një foto të ndarë me ndjekësit e saj prej 274 milionë, ajo shikonte nga korniza e kamerës. Flokët e saj biondë ishin të stiluar në një pjesë anësore, ndërsa ajo mbante një gjerdan të trashë, me zinxhir dhe byzylyk që përputheshin bashkë.

Në një tjetër portret tërheqës, ajo ka pozuar në një tapet të gjelbër të harlisur, e veshur me një ‘body’ asimetrike. Ajo kishte jastëkë të mprehtë të shpatullave, një prerje dekolte dhe kishte vetëm material vetëm në njërën këmbë.

“Yoncé”, siç i referohej vetes në këngën e saj të vitit 2013 ‘Partition’, e plotësoi veshjen me këpucë të larta me platformë ari. Dhe ajo e mbylli pamjen me një kapele të pjerrët.

Një imazh i tretë shfaqi Beyoncen me një fustan të zi të gjatë, të përqafuar për trupi, me një prerje tjetër të ijeve.

Beyonce nuk tha asgjë në mbishkrimin e fotografive, duke qëndruar në përputhje me markën e saj të “mistikës”. Megjithatë, ajo grumbulloi qindra mijëra pëlqime nga baza e saj besnike e fansave ‘Beehive’ në vetëm disa minuta.

Këngëtarja e ka shfaqur krijimtarinë e saj të pakufishme në videoklipe, ku e ka kthyer kamerën nga vetja në një segment. Ndërsa shtrihej në një karrige të shtrirë prej lëkure të zezë, ajo mbajti një videokamerë retro VHS teksa luante regjisorin dhe subjektin.

Ajo mbante byzylykë të grumbulluar nga linja legjendare e bizhuterive, me të cilët ajo është marrë për shkak të partneritetit në të kaluarën.

Beyonce, emri i plotë i së cilës është Beyonce Giselle Knowles Carter, publikoi albumin e saj të shtatë në studio më 29 korrik.

Fushata e saj e fundit me shitësin e bizhuterive quhet “Lose Yourself in Love” dhe është ndërtuar mbi idenë e ‘festimit të individualitetit, dashurisë dhe lidhjes universale’.

“Beyonce është një frymëzim për shumë njerëz, sepse ajo mishëron këto cilësi”, tha në një njoftim për shtyp zëvendëspresidenti i produkteve dhe komunikimit të “Tiffany & Co.”, Alexandre Arnault.

“Ne jemi të nderuar të vazhdojmë partneritetin tonë për të dytin vit radhazi dhe të sjellim një epokë të re emocionuese të dashurisë”, vazhdoi ai. / KultPlus.com