Veshjet më të bukura të yjeve në ngjarjen e rëndësishme të Elle, ‘Women in Hollywood’ (FOTO)

Këngëtarët, aktoret dhe super yjet erdhën të veshura me stil për të festuar nderimet e ngjarjes së Elle “Women in Hollywood” në Dolby Family Terrace, më 19 tetor.

Ngjarja, e cila kishte një numër të madh të të ftuarve kishte një tapet të kuq të hapur për natën e madhe. Dhe të pranishmit sigurisht që shërbyen momente të stilit yjor, transmeton KultPlus.

Nga fustani i mrekullueshëm Yves Saint Laurent i Gadot, këto zonja dolën qartë të gatshme për të vrarë lojën e modës.

Demi Moore mund të ketë zgjedhur një siluetë të modës, por shumë yje morën pjesë në këtë ngjarje duke pasur në mendje Hollywood-in e vjetër. Si për shembull Hailey Bieber. Modelja, e cila punoi me stilisten Karla Welch, ishte një vizion në një set Miu Miu me dy pjesë.

Disa nga veshjet tjera më të bukura ua sjellim më poshtë:

Addison Rae

Ciara

Demi Singleton

Hailey Bieber

Halle Berry

Jennifer Hudson

Lucy Hale

Odeya Rush