“Vet e lype”, kënga e re e Dafina Zeqirit dhe MC Kreshës (VIDEO)

Dafina Zeqiri dhe MC Kresha kanë publikuar me videoklip këngën e lansuar ditë më parë “Vet e lype”.

Kënga është pjesa e albumit të këngëtares Zeqiri, i titulluar “Dafinë Moj”.

Producente është vetë Dafina Zeqiri, ndërsa teksti është shkruar nga dy këngëtarët dhe Elineli. / KultPlus.com