Zbardhet dita dhe ora e varrimit të Fadil Vokrrit

9 Qershor, 2018 - 1:43 pm

Lajmin për varrimin e të ndjerit Fadil Vokrri e ka dhënë nënkryetari i FFK-së Agim Ademi.

Ademi ka thënë se varrimi i Vokrrit do të behet nesër në Prishtinë në orën 17:00.

Ylli i futbollit kosovar Fadil Vokrri ka vdekur pas një sulmi në zemër.

Lajm tronditës për futbollin kosovar. Ka ndërruar jetë presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, në moshën 57-vjeçare./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme