Era krenare me Paradën e LGBTI-së në Prishtinë (FOTO)

11 Tetor, 2017 - 10:00 am

Në sheshet e Prishtinës, anëtarët dhe përkrahësit e komunitetit LGBTI kanë mbajtur Paradën e parë të tyre.

Përpos Dua Lipas, edhe një tjetër këngëtare kosovare u ndje krenare për këtë paradë.

Është Era Istrefi ajo e cila në Instastory ka hedhur disa fotografi të paradës, ku tregoi se ndjehet krenare për një aktivitet të tillë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme